Zarejestrowani zawodnicy

Osoba pojawia się na liście zaakceptowanych zawodników dopiero po uiszczeniu opłaty wpisowej!

Zaakceptowani zawodnicy LIMIT: 136/200

# Imię i nazwisko Miasto Państwo 2 3 4 5 6 7 3oh 3b 3wf 3fm P M cl sq1 sk 4b 5b mb
1 Mateusz Adamczyk Świerklany Poland
2 Adrian Alankiewicz Poznań Poland
3 Aleksander Atamańczuk Wałbrzych Poland
4 Hubert Badocha Warszawa Poland
5 Szymon Bajor Piła druga Poland
6 Wojciech Barciaga Pszów Poland
7 Jakub Bena Legnica Poland
8 Krzysztof Bober Łódź Poland
9 Michał Bogdan Opacz Poland
10 Tomek Bogdanik Dąbrówka Poland
11 Szymon Brzana Lasowice Wielkie Poland
12 Ignacy Buczek Krzyszkowice Poland
13 Witali Bułatow Kraków Poland
14 Filip Buława Gliwice Poland
15 Wojciech Burda Opole Poland
16 Grzegorz Burda Opole Poland
17 Łukasz Burliga Niepołomice Poland
18 Robert Cegiel Mieleszyn Poland
19 Kacper Chlebosz Ozimek Poland
20 Mateusz Cichoracki الرياض Poland
21 Błażej Cichy Rybnik Poland
22 Klaudia Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
23 Maciej Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
24 Radosław Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
25 Dominik Czechowski Kielce Poland
26 Marek Dąbrowski Warszawa Poland
27 Stanisław Dąbrowski Warszawa Poland
28 Franciszek Dębkowski Warszawa Poland
29 Paweł Dmochowski Ignatki-Osiedle Poland
30 Mikołaj Dorosiński Oława Poland
31 Szymon Drzewiecki Opole Poland
32 Piotr Dudziak Tarnowo Podgórne Poland
33 Piotr Dworaczyk Ligota Turawska Poland
34 Paweł Fedyk Ruda Śląska Poland
35 Franciszek Fidos Łódź Poland
36 Mateusz Fydrych Świerklany Poland
37 Daniel Gloppestad Bajer Oslo Norway
38 Michał Górny Kraków Poland
39 Dominik Górny Kraków Poland
40 Kacper Grabelus Gogolin Poland
41 Marcel Grüner Radoszowy Poland
42 Patryk Hadrian Strzelce Opolskie Poland
43 Daniel Hadrian Strzelce Opolskie Poland
44 Michał Halczuk Lublin Poland
45 Piotr Janecki Tarnowskie Góry Poland
46 Mateusz Jelonek Kuleje Poland
47 Szymon Jeziorski Łódź Poland
48 Tomasz Kaczorowski Gogolin Poland
49 Krzysztof Karczewski Róża Wielka Poland
50 Jakub Kipa Mielec Poland
51 Jonatan Kłosko Czerwionka-Leszczyny Poland
52 Wojciech Knott Rzeszów Poland
53 Tymon Kolasiński Poznań Poland
54 Mateusz Koleśnik Wrocław Poland
55 Marcin Kowalczyk Warszawa Poland
56 Tonia Kowalczyk Warszawa Poland
57 Igor Kowalczyk Ostrowiec Świętokrzyski Poland
58 Piotr Kózka Pszczyna Poland
59 Marcel Krupa Gliwice Poland
60 Marcin Krzewiński Poznań, Skórzewo Poland
61 Patryk Kuzia Piekary Śląskie Poland
62 Oliwer Leckner Opole Poland
63 Marcin Łukasik Porąbka Poland
64 Kamil Łukaszewski Krzycko Małe Poland
65 Bartosz Łukaszewski Krzycko Małe Poland
66 Mateusz Mac Poznań Poland
67 Maksymilian Majcher Kraków Poland
68 Piotr Majtyka Dolaszewo Poland
69 Szymon Malinowski Katowice Poland
70 Stefan Marzec Opole Poland
71 Michał Mendocha Wrocław Poland
72 Kamil Michalak Sieradz Poland
73 Patrycja Michalska Gdańsk Poland
74 Michał Mielniczek Bielawa Poland
75 Kamil Mieńko Świętochłowice Poland
76 Maksymilian Misiak Kiełczów Poland
77 Wojciech Misztela Piotrków Trybunalski Poland
78 Adrian Niemiec Kamieńsk Poland
79 Marcel Nycz Pszczyna Poland
80 Mateusz Oberg Wołów Poland
81 Piotr Olszewski Warszawa Poland
82 Michał Orylski Bielawa Poland
83 Bartłomiej Owczarek Mysłowice Poland
84 Magdalena Pabisz Jasło Poland
85 Dominik Pankros Poznań Poland
86 Przemysław Piątek Kraśnik Poland
87 Łukasz Pielczyk Nędza Poland
88 Paweł Podgórski Jastrzębie-Zdrój Poland
89 Piotr Pojda Głubczyce Poland
90 Marcin Popławski Puszczykowo Poland
91 Michał Pytka Gliwice Poland
92 Kamil Rajwa Opole Poland
93 Artur Rapiński Opole Poland
94 Sebastian Rduch Mszana Poland
95 Przemysław Rogalski Warszawa Poland
96 Szymon Ruksza Opole Poland
97 Tobiasz Rychlik Popielów Poland
98 Dawid Schwalbe Źlinice Poland
99 Ernest Seroczyński Skierniewice Poland
100 Michał Sikora Dąbrowa Szlachecka Poland
101 Patryk Skrzyński Kraśnik Poland
102 Wiktor Smorąg Jędrzejów Poland
103 Bartłomiej Socha SOSNOWIEC Poland
104 Witold Sołtysik Bielsko-Biała​ Poland
105 Jakub Sopel Niemodlin Poland
106 Kacper Stacha Sarnów Poland
107 Jakub Stachi Dzierżoniów Poland
108 Patrycja Staśko Gliwice Poland
109 Marko Striieshyn Wrocław Ukraine
110 Wojciech Szatanowski Warszawa Poland
111 Mateusz Szulik Jastrzębie-Zdrój Poland
112 Grzegorz Szumigaj Świdnik Poland
113 Mateusz Śliż Gliwice Poland
114 Krystian Święch Lubin Poland
115 Oliwier Tkaczyk Radwanice Poland
116 Piotr Tokarski Lublin Poland
117 Mateusz Tomaszek Knurów Poland
118 Janusz Trzepizur Bór Zapilski Poland
119 Dominik Unijewski Łambinowice Poland
120 Szymon Utecht Wałbrzych Poland
121 Michał Wachowiak Gniezno Poland
122 Kornel Walczak Byczyna Poland
123 Adrian Walkowiak Bierzglinek Poland
124 Antoni Wartecki Wrocław Poland
125 Rafał Waryszak Świdnik Poland
126 Wojciech Weremczuk Werbkowice Poland
127 Mateusz Wich Poznań Poland
128 Paweł Włoszek Katowice Poland
129 Paweł Wojciechowski Wrocław Poland
130 Dominik Wojciechowski Jastrzębie-Zdrój Poland
131 Mateusz Wojnowski Knurów Poland
132 Jakub Wojtaszewski Rzuców Poland
133 Wojciech Wójcik Dąbrowa Górnicza Poland
134 Karol Zakrzewski Dobrzeń Wielki Poland
135 Jan Zych Kraków Poland
136 Krzysztof Żerucha Świętochłowice Poland
Σ: 108 128 96 73 30 26 75 33 17 38 97 57 27 32 76 9 6 16

Oczekujący

# Imię i nazwisko Miasto Państwo
1 Bartosz Kotowicz Kędzierzyn-Koźle Poland
2 Igor Ośmiałowski Bydgoszcz Poland
3 Firdaus Afham Afham Batu caves Malaysia
4 Ignacy Zagajewski Ursus Poland
5 Hubert Kwasigroch Chojnice Poland
6 Adrian Wojtal Wojtal Zator Poland
7 Tomáš Kolečkář Štěpánkovice Czech+Republic
8 Szymon Kurowski Ruda Śląska Poland
9 Dominik Kasprzak Gdańsk Poland
10 Antoni Rumowski Świdnik Poland
11 Maciej Czapiewski Brusy Poland
12 Alicja Czysz Świętochłowice Poland
13 Maciej Popenda Blachownia Poland
14 Jakub Kubiak Gryfice Poland
15 Szymon Kornatowski Katowice Poland
16 Sergiusz Kornatowski Katowice Poland
17 Jan Hetman Warszawa Poland
18 Konrad Leśniak Mielec Poland
19 Krystian Załuski Lubaczów Poland
20 Błażej Morgała Wodzisław Śląski Poland
21 Adrian Wojtal Zator Poland
22 Amadeusz Kaniasty Trzemeszno Poland
23 Bartosz Wiewiórka Kluczbork Poland
24 Dawid Bandosz Gniezno Poland
25 Marcel Sobecki Gniezno Poland