Zarejestrowani zawodnicy
Registered competitors


Osoba pojawia się na liście zaakceptowanych zawodników dopiero po uiszczeniu opłaty wpisowej!
Person appears on accepted competitors list only after paying entry fee!


Zaakceptowani zawodnicy
Accepted competitors LIMIT: 154/300

# Imię i nazwisko
Name and surname
Miasto
City
Państwo
Country
2 3 4 5 6 7 3oh 3b 3wf 3fm P M cl sq1 sk 4b 5b mb
1 Mateusz ADAMCZYK Tarnowskie góry Poland
2 Szymon Bacia Będzin Poland
3 Hubert Badocha Warszawa Poland
4 Szymon Bajor Piła II Poland
5 Wojciech Barciaga Pszów Poland
6 Jakub Bartos Piekoszów Poland
7 Maciej Biczysko Katowice Poland
8 Krzysztof Bober Łódź Poland
9 Michał Bogdan Opacz Poland
10 Tomasz Bogdanik Dąbrówka Poland
11 Zachariasz Bortliczek Górki Małe Poland
12 Szymon Brzana Lasowice Wielkie Poland
13 Witali Bułatow Białystok Poland
14 Łukasz Burchard Bydgoszcz Poland
15 Łukasz Burliga Niepołomice Poland
16 Tomasz Burliga Niepołomice Poland
17 Tomasz Cepil Pyskowice Poland
18 Przemek Chlebica Dąbrowa Górnicza Poland
19 Adam Chodyniecki Świdnica Poland
20 Jarosław Chodyniecki Świdnica Poland
21 Mateusz Cichoracki Tel Awiw Poland
22 Adam Czarnecki Sławno Poland
23 Antoni Czarnecki Łódź Poland
24 Mateusz Czarnik Sędziszów Małopolski Poland
25 Dominik Czechowski Kielce Poland
26 Konrad Czudej Brenna Poland
27 Krystian Czudej Brenna Poland
28 Michał Dębski Kraków Poland
29 Radosław Drozdowicz Kraków Poland
30 Jakub Drynda Kuleje Poland
31 Adrian Dudek Kielce Poland
32 Paweł Duraj Dąbrowa Górnicza Poland
33 Michał Dziurkowski Sosnowiec Poland
34 Franciszek Fidos Łódź Poland
35 Piotr Gałczyk Krzeszowice Poland
36 Maciej Gałczyk Krzeszowice Poland
37 Bartłomiej Gałczyk Krzeszowice Poland
38 Kacper Gałczyk Krzeszowice Poland
39 Łukasz Gębicz Gomunice Poland
40 Julian Gładki Żory Poland
41 Kamil Gładysz Strzelce Opolskie Poland
42 Mateusz Górny Kraków Poland
43 Dominik Górny Kraków Poland
44 Michał Górny Krakow Poland
45 Bartłomiej Górny Kraków Poland
46 Aleksander Gręda Sosnowiec Poland
47 Dominik Gruziński Będzin Poland
48 Jakub Grynia Środa Wielkopolska Poland
49 Jakub Grzyb Dąbrowa Górnicza Poland
50 Jakub Grzybowski Grojec Poland
51 Jakub Gumulak Czerwionka-Leszczyny Poland
52 Michał Halczuk Lublin Poland
53 Oskar Hanuszkiewicz Świętochłowice Poland
54 Jakub Hibszer Katowice Poland
55 Joanna Hołdakowska Warszawa Poland
56 Kacper Jach Będzin Poland
57 Adam Jagła Podzamcze/Ogrodzieniec Poland
58 Piotr Janecki Tarnowskie Góry Poland
59 Mateusz Jelonek Kuleje Poland
60 Szymon Jeziorski Łódź Poland
61 Szymon Juroszek Pawłowice Poland
62 BARTOSZ KALETA Czestochowa Poland
63 Jakub Kipa Kipa Mielec Poland
64 Filip Kleczewski Głubczyce Poland
65 Jonatan Kłosko Czerwionka-Leszczyny Poland
66 Michał Kmiecik Bielsko Biała Poland
67 Wojciech Knott Rzeszow Poland
68 Tymon Kolasiński Poznań Poland
69 Wojciech Korga Gliwice Poland
70 Mateusz Kotwica Rzeszów Poland
71 Konrad Kowalski Kraków Poland
72 Patryk Kozieł Kozy Poland
73 Dawid Kozieł Kozy Poland
74 Piotr Kózka Pszczyna Poland
75 Michał Krasowski Radom Poland
76 Artur Kristof Rybnik Poland
77 Przemysław Kruczek Zamość Poland
78 Vojtěch Kundera Lužná u Vsetína Czech+Republic
79 Oskar Kupis Koziegłowy Poland
80 Wiktor Kurowski BĘDZIN Poland
81 Konrad Leśniak Mielec Poland
82 Jakub Lisiecki Kuleje Poland
83 OLIWIER ŁUKASIK MARCINKÓW Poland
84 Maksymilian Majcher Kraków Poland
85 Marek Majerik Rajec Slovakia
86 Szymon Malinowski Katowice Poland
87 Oskar Martiňák Ostrava Czech+Republic
88 Karolina Matczak Katowice Poland
89 Michał Matczak Katowice Poland
90 Dawid Maziarski Wojkowice Kościelne Poland
91 Kamil Michalak Sieradz Poland
92 Patrycja Michalska Mrągowo Poland
93 Patryk Milewczyk Gdynia Poland
94 Michał Mlostek Zagacie Poland
95 Szymon Moroń Częstochowa Poland
96 Eduard Mrug Považská Bystrica Slovakia
97 Adrian Niemiec Kamieńsk Poland
98 Marcel Nycz Nycz Pszczyna Poland
99 Jonáš Oertelt Frýdek-Místek Czech+Republic
100 Piotr Olszewski Warszawa Poland
101 Radosław Opoka Kielce Poland
102 Bartłomiej Owczarek Mysłowice Poland
103 Magdalena Pabisz Jasło Poland
104 Dominik Pasztetnik Gliwice Poland
105 Jeremiasz Pawluk Kamionka Poland
106 Piotr Pęcherz Jastrzębie-Zdrój Poland
107 Łukasz Pielczyk Nędza Poland
108 Marcin Potoczny Kraków Poland
109 Kamil Przybylski Poznań Poland
110 BARTOSZ REWERS LUBIN Poland
111 Przemysław Rogalski Warszawa Poland
112 Antoni Rumowski Świdnik Poland
113 Michał Rzewuski Nowe Gulczewo Poland
114 Krzysztof Siwek Sosnowiec Poland
115 Witold Skoczyński Bieruń Poland
116 Patryk Skrzyński Kraśnik Poland
117 Bartosz Skuła Lgota Górna Poland
118 Wiktor Słaboń Krzeszowice Poland
119 Kacper Stacha Sarnów Poland
120 Katarzyna Stawiarz Stawiarz Wojkowice Poland
121 Łukasz Stępień Łódź Poland
122 Marko Striieshyn Wrocław Ukraine
123 Tomasz Szafarczyk Siemianowice Śląskie Poland
124 Bartosz Szczepaniak Konin Poland
125 Mateusz Szulik Jastrzębie-Zdrój Poland
126 Damian Szulik Jastrzębie-Zdrój Poland
127 Mateusz Szwugier Łódź Poland
128 Mateusz Śliż Śliż Warszawa Poland
129 Krystian Święch Lubin Poland
130 Kamil Tkacz Katowice Poland
131 Fabian Toboła Dąbrowa Górnicza Poland
132 Adam Trąba Tarnowskie Góry Poland
133 Piotr Trząski Sosnowiec Poland
134 Janusz Trzepizur Bór Zapilski Poland
135 Dominik Unijewski Łambinowice Poland
136 Jakub Vlček Kopřivnice Czech+Republic
137 Rafał Waryszak Świdnik Poland
138 Wiktoria Waryszak Świdnik Poland
139 Patryk Werajtis Bytom Poland
140 Igor Wiaderny Jastrzębie-Zdrój Poland
141 Mateusz Wich Poznań Poland
142 Paweł Włoszek Katowice Poland
143 Michał Woźniak Włoszczowa Poland
144 Wojciech Wójcik Dąbrowa Górnicza Poland
145 Dawid Wójcik Czeladź Poland
146 Karol Zakrzewski Wrocław Poland
147 Krystian Załuski Lubaczów Poland
148 Natalia Zawadzka Lublin Poland
149 Patryk Zawieja Bydgoszcz Poland
150 Vladyslav Zhyhailo Dnipro Ukraine
151 Jan Zych Kraków Poland
152 Krzysztof Żerucha Dąbrowa Górnicza Poland
153 Radosław Żukow Bytom Poland
154 Igor Żukow Bytom Poland
Σ: 129 144 109 90 55 45 95 49 24 57 121 78 43 58 102 12 10 27

Oczekujący
Awaiting

# Imię i nazwisko
Name and surname
Miasto
City
Państwo
Country
1 XenAnilT XenAnilTVP NY Germany
2 Shavyrin83 Shavyrin83 Saint-Petersburg Russia